לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224560
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
ספורט הבירה-בית המדרס
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
הסיפור של ספורט הבירה-בית המדרס, מחזיר אותנו בזמן לשנות ה- 60 העליזות. בשנת 1965 ביקש אדם בשם יצחק שניידר לרכוש לבנו מתנה ליום ההולדת - כדורסל חדש. השניים הלכו לחנות הספורט היחידה שהייתה קיימת אז בירושלים ורכשו את המתנה, אך בשובם לביתם התברר כי הכדור מנוקב וכלל לא ניתן להשתמש בו. הם החליטו לחזור לחנות, וביקשו להחליף את הכדור. אבל לצערם – לא נענו לבקשתם.
 
"להבא אלך למקום אחר", הכריז יצחק שניידר הפגוע.
"אין מקום אחר", גיחך מנהל החנות.
"אין", אמר יצחק לבנו, "אבל יהיה!"
 

וכך הוקם ספורט הבירה

 
ספורט הבירה הוקם במטרה לשמש ככלבו ספורטיבי, שמספק את כל צרכיהם של תושבי ירושלים בתחום הספורט - הנעלת והלבשת ספורט, מכשירי כושר, בגדי ים ואביזרי שחייה, בגדי בלט וריקוד, ציוד מקצועי לכל ענפי הספורט, ובכללם כמובן, כדורסל.

עם השנים, צברה ספורט הבירה שם ומוניטין הן במישור המקצועי והן ברמת הסמל המזוהה כל כך עם ירושלים, וזאת בעיקר הודות לפועלו של קלוד גנור, המנהל המיתולוגי של החנות.
 

אסור לדרוך במקום, ולכן פתחנו גם את בית המדרס!

 
בשנת 1991 הוחלט להרחיב את תחומי הפעילות במרכז ספורט הבירה מעבר למחלקות הספורט השונות, ולהתמקצע גם בנושא בריאות כף הרגל. כך הוקם המכון הבריאותי לכף הרגל - בית המדרס, והצטרף אל ספורט הבירה.
 
בית המדרס הוא המכון האורתופדי היחיד בארץ שמנוהל על-ידי רופא פודיאטריה (מומחה לכף הרגל) וצוות טכנאים מוסמך בוגרי 'מכון לואיס' בתל השומר. הצוות מתמחה בהתאמת מדרסים שנבנים לפי מידתה המדויקת של כף הרגל, שנלקחת בתבנית. המומחים שלנו מספקים לכם ליווי מלא בשלבי הייצור, ההתקנה והתחזוקה.
 

עובדים בהסדר עם חברות הביטוח

 
כמכון אורתופדי מוסמך ומוכר, ועל פי הסדרים מיוחדים בין חברות הביטוח השונות לבין מרכז ספורט הבירה-בית המדרס, מבוטחי חברות הביטוח זכאים להשתתפות הקופה ברכישת מוצרים אורתופדיים.
 
אז אם אתם רוצים ללכת על בטוח, פשוט תנו קפיצה לספורט הבירה-בית המדרס, ותיהנו משירות מקצועי וממוצרים איכותיים בהתאמה אישית ומחירים נוחים. לפרטים נוספים חייגו: 072-3224560