לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224560
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
ספורט הבירה-בית המדרס
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

מדרסים אורתופדיים

 
אם אתם סובלים מכאבים בכף הרגל, בברכיים, בקרסול או בגב – יש מה לעשות, ולא צריך לתת לכאב להפריע לכם ולשבש את שגרת חייכם או לפגוע באיכות חייכם. מדרסים ואביזרים אורתופדיים בהתאמה אישית יכולים לחולל שינוי גדול.
 

עם ספורט הבירה-בית המדרס – קל להתגבר על הכאבים

 
בית המדרס הוא עסק בעל ותק ומוניטין של עשרות שנים. העסק מתמחה במתן פתרונות למגוון בעיות רפואיות באמצעות ייצור מדרסים שמותאמים באופן אישי לרגל ולאורח החיים שלכם, לצד מוצרים אורתופדיים אחרים כגון: מגני קרסול, חגורות גב, מגני ברכיים ומגני מרפקים.
 

לא מהססים, עוברים למדרסים!

 
בית המדרס הוא המכון האורתופדי היחיד בארץ שמנוהל על-ידי רופא פודיאטריה (מומחה לכף הרגל) וצוות טכנאים מוסמך בוגרי 'מכון לואיס' בתל השומר. אנחנו עובדים עם משרד הביטחון וכל חברות הביטוח הפרטיות, ומאפשרים לכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים, וממוצרים שישדרגו באופן משמעותי את איכות חייכם.
 
כדי להתאים לכם את המדרסים באופן מושלם אנחנו לוקחים את המידות במקום, לאחר אבחון סטטי ודינמי. את המדרסים אנחנו מכינים תוך 7 עד 10 ימי עסקים, ובמקרים דחופים – תוך ימים בודדים. כמו כן, נשמח להציע לכם גם מדרסים מוכנים, שתוכלו לקחת במקום (לאחר בדיקה במכשיר מיוחד שבודק שאכן יש התאמה אופטימלית ביניכם לבין המדרסים).
 
הולכים על בטוח - מדרסים אורתופדיים קונים רק בבית המדרס! לפרטים נוספים צרו איתנו קשר או חייגו: 072-3224560